KONSERWACJE I NAPRAWY
OBRABIAREK CNC
PPRZEGLĄDY DIAGNOSTYCZNE
I PREWENCYJNE
SERWIS GWARANCYJNY
I POGWARANCYJNY
POMIARY GEOMETRII MASZYN

Praca

Wierzymy, iż najważniejszym zasobem HM Service są wykwalifikowani, zmotywowani i odpowiedzialni pracownicy. Z myślą o naszych Klientach stale wzmacniamy zespół naszych współpracowników.

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Elektryk / Elektromechanik przemysłowy.

Zadania na wykonywanym stanowisku:

  • opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym,
  • zapewnienie sprawności maszyn, usuwanie awarii,
  • przeprowadzenie konserwacji napraw i remontów układów elektrycznych,
  • wykonywanie prewencyjnych prac przy remontach, naprawach maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w zawodzie,
  • umiejętność czytania dokumentacji techniczne,
  • uprawnienia SEP,
  • dokładność i staranność w wykonywaniu zadań.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o składanie CV na adres e-mail rekrutacja@hmservice.pl , (w tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska, miejsce pracy) wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych:

Administratorem podanych danych jest HM Service z siedzibą w Stalowej Woli (37-450), przy ul. Hutniczej 10/36 , jako potencjalny pracodawca.Dane osobowe będą przetwarzane w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego ( art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z z art. 22[1] Kodeksu pracy), natomiast inne dane, na podstawie zgody (art.6 ust. 1 lit. a RODO), przy czym za działania potwierdzające jej udzielenie będziemy uważać przesłanie nam dokumentów aplikacyjnych.Jeżeli Pani/Pan życzy sobie, aby CV było uwzględniane w innych procesach rekrutacyjnych, proszę zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: „Wyrażam zgodę HM Service na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres najbliższego roku Przetwarzanie danych w tym wypadku następować będzie również na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych, przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania tej zgody bez wpływu na ważność wcześniejszego przetwarzania danych.Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji.Dane mogą być ujawniane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną firmy, a także świadczącym usługi hostingu.Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do zawarcia umowy, w tym przeprowadzenia rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przyszłe procesy rekrutacyjne dane będą przetwarzane do momentu  jej wycofania, ale nie dłużej niż przez rok od momentu złożenia aplikacji.W przypadku przekonania, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, może Pani/Pan złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22[1]Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne W razie pytań lub wątpliwości ws. sposobów i zasad przetwarzania, a także chęci wycofania zgody, sprostowania bądź uaktualnienia danych i innych realizacji swoich praw, prosimy o kontakt na skrzynkę mailową: rekrutacja@hmservice.pl

Administratorem podanych danych jest HM Project Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli (37-450), przy ul.E.Kwiatkowskiego 9, jako potencjalny pracodawca. Dane osobowe będą przetwarzane w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z art. 22[1] Kodeksu pracy), natomiast inne dane, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. RODO), przy czy za działania potwierdzające jej udzielenie będziemy uznawać przesłanie nam dokumentów aplikacyjnych. Jeżeli Pani/Pan życzy sobie, aby CV było uwzględniane w innych procesach rekrutacyjnych, proszę zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: Wyrażam zgodę HM Project Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres najbliższego roku. Przetwarzanie danych w tym wypadku następować będzie również na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych, przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania tej zgody bez wpływu na ważność wcześniejszego przetwarzania danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji. Dane mogą być ujawniane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną firmy, a także świadczącym usługi hostingu. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do zawarcia umowy, w tym przeprowadzenia rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przyszłe procesy rekrutacyjne dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania, ale nie dłużej już niż przez rok od momentu złożenia aplikacji. W przypadku przekonania, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, może Pani/Pan złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art.22[1] Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.W razie pytań lub wątpliwości ws. sposobów i zasad przetwarzania, a także chęci wycofania zgody, sprostowania bądź uaktualnienia danych i innych realizacji swoich praw, prosimy o kontakt na skrzynkę mailową: rekrutacja@hmproject.pl

KAŻDE CV JEST MILE WIDZIANE