KONSERWACJE I NAPRAWY
OBRABIAREK CNC
PPRZEGLĄDY DIAGNOSTYCZNE
I PREWENCYJNE
SERWIS GWARANCYJNY
I POGWARANCYJNY
POMIARY GEOMETRII MASZYN
SERWIS LINIAŁÓW I ENCODERÓW
POMIAR SIŁY ZACISKU WRZECIONA

O nas

HM Service jest dostawcą wyspecjalizowanych usług dla przemysłu.

Specjalizujemy się w usługach serwisowych maszyn i urządzeń przemysłowych. Prowadzimy serwis maszyn CNC, serwis obrabiarek, serwis wrzecion a także wykonujemy pomiary geometrii maszyn. Działamy jako wsparcie techniczne dla utrzymania ruchu.

Prowadzimy kompleksowe usługi serwisowe maszyn sterowanych numerycznie i konwencjonalnych. Nasza obsługa obejmuje uruchomienia serwisowanych przez nas maszyn w ramach gwarancji, a także przeglądy, konserwacje i naprawy zarówno w zakresie elektrycznym, elektronicznym, mechanicznym i oprogramowania sterującego obrabiarką.

Jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy się dostosować do oczekiwań naszych Klientów.

Stawiamy na stałą współpracę, co pozwala na właściwą kontrolę i monitoring pracy maszyn uczestniczących w procesie produkcyjnym. Systematyczne sprawowanie nadzoru daje wymiernie korzyści w postaci zminimalizowanej ilości awarii oraz wydajnej produkcji.

Istotnym argumentem przemawiającym na korzyść naszego serwisu jest szybkość działania i reakcja na potrzeby klienta. Te atuty w powiązaniu z wysoką konkurencyjnością cenową naszego serwisu, czynią z nas wiarygodnego i rzetelnego partnera.

Realizujemy projekty w Polsce i poza granicami kraju. Pracujemy m.in. dla branży lotniczej, automotive i zbrojeniowej.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU